O nás

Filozofia BrillBird 

V slove BrillBird „Brill“ označuje drahý kameň, briliant, ktorý je čistý, lesklý, ligotá sa z každej strany, ale zároveň je aj pevný a večný. Výrobky BrillBird sú rovnaké: čisté, ligotavé a odolávajú zubu času – sú vytvorené tak, aby dlho vydržali. Z tejto paralely vychádza aj slogan BrillBird: Tvoje nechty sú Tvojim šperkom.
Druhú časť slova BrillBird je „Bird“, štylizovaný vtáčik , symbol slobody, ktorý sa vznáša a poletuje vo výšinách; vďaka rozličným a rozmanitým materiálom a sofistikovaným nástrojom BrillBird môže každý okúsiť kreatívnu slobodu krásnych nechtov. 
 

Štýl BrillBird

Najvzrušujúcejšou úlohou je vytvoriť harmóniu medzi módnymi trendmi a štýlom, ktoré sa na seba tak podobajú a predsa sú skutočne odlišné: móda je dynamická, je ťažké s ňou udržať krok a mení sa najmenej každých šesť mesiacov, štýl naopak zostáva a nie je závislý od rýchlo sa meniaceho sveta módy. V určitých aspektoch a detailoch sa štýl predsa len obnovuje, avšak vždy si udržiava tú jedinečnú a neodmysliteľnú súčasť svojho charakteru. 
BrillBird sa mení spolu s módnymi trendmi: vždy prichádza s novými farbami, novými technikami a novými vylepšeniami, ale zároveň si zachováva svoj jedinečný štýl, ktorý nie je závislý od módnych rozmarov a predstavuje tak bezpečnú kotvu počas búrky zmien: štýlom BillBird je elegancia.

KONTAKT

Created by dobry-web.sk © 2014